Το Σάββατο 3 Αυγούστου, στην Πίστα Kart San Nicolas στην Καλαμάτα θα διεξαχθεί νυχτερινός αγώνας Drift και Ατομικής Χρονομέτρησης από την Αγωνιστική Λέσχη Αυτοκινήτου Καλαμάτας. Συνολικά, και οι δύο αγώνες, συγκέντρωσαν 47 συμμετοχές.
ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ ΜΗΧΑΝΟΚΙΝΗΤΟΥ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ
« ÓΠΟΥ ÁΜΙΛΛΑ ΕΝΤΑÝΘΑ ΚΑΙ ΝÍΚΗ ΕΣΤÍ »
Το Σάββατο 3 Αυγούστου, στην Πίστα Kart San Nicolas στην Καλαμάτα θα διεξαχθεί νυχτερινός αγώνας Drift και Ατομικής Χρονομέτρησης από την Αγωνιστική Λέσχη Αυτοκινήτου Καλαμάτας. Συνολικά, και οι δύο αγώνες, συγκέντρωσαν 47 συμμετοχές.